Jsme hrdí na to, s jakými lidmi spolupracujeme.

Kdo stojí za projektem

Michaela Skalníková

Chief Refresher

Udržitelnost člověka – udržitelnost firem – udržitelnost prostředí, ve kterém žijeme.

Baví mě rozvíjet, zlepšovat, prostě kultivovat. Vše, co v MyRefresh děláme, testuji na sobě. To, čím žiju, můžu předávat dál. Ráda pomáhám lidem rozšiřovat obzory a hledat vlastní cestu k lepšímu životu. Baví mě rozdávat radost a inspiraci. MyRefresh je pro mě takovou firemní kultivační laboratoří.

Tereza Vacatová

Executive Refresher

K úspěchu nevede žádný výtah. Využijte schody.

 

Pracovat se všemi složkami wellbeing? Mám po zbytek života o zábavu postaráno. O wellbeing usiluji už dlouho, aniž bych tušila, že moje úsilí je ten „WELLBEING“. Zpětně mi došlo, že v mých předchozích zaměstnáních vždy jedna či více ze složek mého wellbeing nebyla naplněna. Teď je to v mých rukách, baví mě to a chci to s MyRefresh předávat dál.
Korporátnímu světu rozumíme a jsme jeho součástí – Míša jako letitá šéfová a B2B obchodník a Terka jako zkušený projekťák. Poskytovat konzultace a najít klientům řešení na míru byl a stále je náš denní chleba. Hledání naší cesty k wellbeing bylo ale přes zdravé jídlo, to je prostě srdcovka. Během rodičovské jsme připravovaly cateringy pro firmy a viděly jsme, že zdraví může lidem chutnat a mohou se pak cítit dobře. Stravování je důležitá část wellbeing, ale jen jednou z mnoha. A tak jsme začaly spojovat další „zdravé a chutné“ kombinace – výkonnost s udržitelností, korporátní a esoterické, svět firem se světem volnonožců, pravou a levou hemisféru, mozek a srdce a je jasné, že tak vzniká něco fresh, tak proč ne rovnou MY a Refresh.
Wellbeing
Wellbeing nejsou lázně. Je to pohoda, při které se dosahuje požadovaných výsledků – že to nejde skloubit?  To si myslí mnoho lidí, ale časem přijdou na to, že je to krásná cesta. Vnímat potřeby druhých, dát možnost jejich naplnění, vidět, jak lidé až vzkvétají, a to i bez složitých motivačních mechanismů a benefitů. Jde to. Neboť lidi práce baví, naplňuje je a dávají práci kus sebe. To je firemní wellbeing, když se zaměstnanec i firma má dobře. A dobře se má i okolí, komunita, společnost. Nejen kvartál nebo rok, ale desetiletí.
MyRefresh jako sociální podnik
Ke smysluplné práci nepatří dělat jen to, čemu věříme a máme rádi, ale vracet při tom také něco světu kolem nás. Proto podnikáme udržitelně, lidsky a férově. Cítíme zodpovědnost vůči své firmě, svým zaměstnancům a zákazníkům, komunitám, ve kterých žijeme, naší společnosti, a neposledně přírodě.
V MyRefresh tak trochu kouzlíme
Nic není nemožné, a nakonec největší překážky jsou ty v naší hlavě. Neměníme věci mávnutím kouzelného proutku, ale hezky postupně a vědomě s firmami prožíváme jejich proměny, které léčí, někde otvírají oči, dodávají odvahu, jinde tmelí a bourají bariéry. 
Máme mezi sebou zkušené lektory a odborníky ve svých specifických oborech, ale především SKVĚLÉ LIDI. Vypilovat workshop, aby měl skutečný změnový potenciál a kontinuitu je někdy docela dřina a trvá to dlouho. Ale nás to baví. Společně sdílíme své zkušenosti, inspirujeme a ochytračujeme se navzájem, každý den i v RefreshSobě Akademii. Provázanost workshopů a jejich změnový potenciál je naše unikum.
Fresh Company
Jeví se to jako cílový stav – jednou jsem “svěží,” a tak i zůstanu. Dlouhodobá svěžest je ale nekončící řada změn. Fresh company je dlouhá a kouzelná cesta, po které provázíme naše klienty možná i řadu let a s každým z nich ta cesta bude jiná.
Naše hodnoty
Pracovat s námi je

SRDCOVKA

Cítit radost z práce a spolupráce.

 

ENGAGEMENT

Mít angažované a loajální zaměstnance.

DOBRÁ VIZITKA

Magnet pro skvělé zaměstnance.

 

PRESTIŽ

Employer brand přitahuje talent a drive.

KROK NAPŘED

Uvolnění cesty tvůrčí energii a nápadům.

 

INOVACE

Inovace generují výkonnost a konkurenceschopnost.

KOUZELNÁ CESTA

Touha a odvaha objevovat své nejlepší já.

f
 

UDRŽITELNÝ RŮST

Strategická transformace a dlouhodobá prosperita.

Pracovat s námi je

SRDCOVKA

Cítit radost z práce a spolupráce.

 

ENGAGEMENT

Mít angažované a loajální zaměstnance.

DOBRÁ VIZITKA

Magnet pro skvělé zaměstnance.

 

PRESTIŽ

Employer brand přitahuje talent a drive.

KROK NAPŘED

Uvolnění cesty tvůrčí energii a nápadům.

 

INOVACE

Inovace generují výkonnost a konkurenceschopnost.

KOUZELNÁ CESTA

Touha a odvaha objevovat své nejlepší já.

f
 

UDRŽITELNÝ RŮST

Strategická transformace a dlouhodobá prosperita.

 
Share This